Серiя «SecureEar»

 

 SIEMENS SecureEar,охота, захист при охоті, захист слуху при охоті, охотничій захист

  Полювання

Мільйони людей у всьому світі захоплюються нею. Це пристрасть,яка іноді захоплює людину повністю. І тут важливі, не лише хороший зір і тверда рука.


 

Проте виникає дилема. З одного боку гострота слуху просто потрібна.
При цьому, гучний звук від пострілу рушниці або пістолета може привести до його погіршенню.
На сьогоднішній момент проблема вирішувалася декількома способами. По- перше це використання навушників. По-друге, використання спеціальних вкладишів "беруші". Проте в обох випадках існує велика проблема. Слух захищений, але при цьому втрачається уся корисна інформація. А навушники ще і дуже незручні для постійного носіння.
Будь-який мисливець знає, наскільки важливими є звуки природи. Наскільки необхідним є уміння зберігати тишу, щоб не злякати здобич.
Окрім цього, завжди необхідно знати, де знаходяться інші мисливці. Оскільки тут йдеться вже про безпеку .
СІМЕНС запропонував рішення.

SIEMENS SecureEar ™ це мініатюрний апарат який повністю ховається у вусі і ідеально підходить для будь-яких акустичних ситуацій.

 

 

Які ж його основні особливості:

  •  Апарат забезпечує приглушення різких, гучних звуків до рівня комфортного слухання. Апарат впорається з будь-яким гучним звуком. Навіть якщо його потужність складає 130 дБ(Для порівняння звук реактивного літака залишає 140 дБ.)При цьому усі корисні тихі звуки не страждають і не приглушуються. Людина чує їх в режимі реального часу. Швидкість спрацьовування акустичного пригнічення менше 6 мілісекунд.
  •  Апарат може посилювати тихі звуки на тлі фонових шумів. Це дуже важливо, коли людина отримує інформацію про пересування сусідів по полюванню або поведінці тварин в умовах поганої видимості або вночі.
  •  Наявність швидкісного цифрового мікропроцесора і комп'ютерного програмування по 4 незалежним частотним каналам. Дозволяє пристосувати автоматичну роботу апарату під будь-які умови.
  • Апаратом можна користуватися протягом усього полювання. Немає необхідності одягати його перед пострілом і знімати після. Він сам спрацьовуватиме саме в той момент, коли Ви стріляєте.
  • Апарат не заважає носінню зброї і не стоятиме на заваді при знятті або одяганні лямки рушниці або пістолета. Це досягається за допомогою того, що апарат повністю ховається у вухо.
  •  Апарат не натиратиме Ваше вухо або не викликатиме роздратування, оскільки корпус виготовляється по зліпку вушного каналу з антиалергенного твердого матеріалу.
  • Апарат не привертатиме увагу оточення, оскільки має невеликий розмір. Колір матеріалу і зовнішньої частини підбирається під відтінок шкіри людини.
SIEMENS SecureEar, охота, захист при охоті, захист слуху при охоті, охотничій захист SIEMENS SecureEar, охота, захист при охоті, захист слуху при охоті, охотничій захист SIEMENS SecureEar, охота, захист при охоті, захист слуху при охоті, охотничій захист

 

Елементом живлення для апарату служить спеціальна легко-цинкова нелужна батарея. Яка забезпечить його надійну роботу і довгий термін експлуатації.
З SIEMENS SecureEar ™ Ваш слух під надійним захистом.