Елементи живлення

Слухові апарати Івано-Франковськ

 

   Найбільш популярні, на сьогоднішній день, батареї до слухових апаратів, це повітряно-цинкові. Дані батареї працюють завдяки своїй унікальній конструкції, яка конденсує кисень з навколишнього середовища усередині себе. Завдяки цьому, енергія, яка конденсується всередині батареї, дозволяє їй працювати в кілька разів довше, ніж батареї лужні або іонно-літієві.


   З повітряно-цинкової батареєю, Ви можете очікувати від апарату більш чистого звучання, нормальної (стабільної) роботи всіх його систем, і значно більш тривалого періоду роботи самої батареї.

 

 

    Однак найголовніша перевага даного типу батарей є те, що вони не течуть, як скажімо, лужні батареї. Коли Ви знімаєте з батареї захисну плівку, батарея починає працювати. Кисень з повітря деактивується, в результаті даної хімічної реакції виходить з'єднання назване цинкооксид. Результатом даної реакції є звільнення енергії, яка живить Ваш слуховий апарат. Оскільки дана реакція вимагає часу не можна використовувати батарею відразу після того, як знято наклейка. Необхідно витримати паузу в кілька хвилин.

 

Увага!!!

 

 

Після того, як Ви зняли захисну наклейку, - покладіть батарею на стіл на 2 хвилини, тільки після цього можна вставляти батарею в апарат.

 

Навіщо батарейці наклейка?


У зв'язку з тим, що повітряно-цинкові батареї використовують атмосферний кисень, для активації і генерації енергії. Наклейка захищає батарею від передчасної активації. У зв'язку з цим необхідно забезпечити надійне зберігання запасу батарей, яким в даний момент не користуєтеся.

 

Тип (номер) батареі Колір на клейці Апарат, у котрому використовується данний тип батареі Зовнішній вид батареі
№ 10 Жовтий Внутривушні (з позначкою CIC чи мікро CIC ) Слухові апарати Івано-Франковськ
№ 312 Коричневий Внутривушні (з позначкою СТ ) Слухові апарати Івано-Франковськ

№ 13

Оранжевий (червоний)   Завушні (апарати слабої и средньоъ потужносты, деякі потужні моделі) Слухові апарати Івано-Франковськ

№ 675

Синій Завушні (супермощні моделі, а також усі аналогові, заушні апарати) Слухові апарати Івано-Франковськ

 

Скільки працює повітряно-цинкова батарея?

Термін служби батареї залежить від кількох факторів. По-перше, який тип батареї використовується. По-друге, яке посилення розвиває Ваш слуховий апарат. Чим батарея більше, тим вона потужніша. Для батарей № 10 термін служби складає від 7 до 10 днів. Для батарей № 312 термін служби складає 12-14 днів. Для батарей № 13 і № 675 термін служби складає від 12 до 20 днів.
Однак Ви повинні враховувати, що в той момент, коли знята захисна наклейка з батареї, батарея починає вибухати. Це відбувається навіть тоді, коли батарея не вставлена в слуховий апарат. Ось чому необхідно стежити за правилами зберігання запасних батарей.

Яких розмірів бувають повітряно-цинкові батареї?
Повітряно-цинкові батареї, в незалежності від виробника, мають 4 типорозміру. Основними є № 10, 312, 13, 675. Для зручності користувача батареї мають індивідуальне забарвлення наклейки і упаковки. У таблиці, наведеній нижче, зазначено тип батареї, її колір, а також апарати, в яких вона використовуються.

 

Размеры элементов питания. Масштаб 1:1

 

ZA № 675 ZA № 13 ZA № 312 ZA №13

Слухові апарати

Слухові апарати

Слухові апарати Слухові апарати

 

Що робити з використаними батареями?

Використані повітряно-цинкові батареї, не є екологічно небезпечними. У зв'язку з цим вони не вимагають спеціальної утилізації. Тому, ви можете викидати їх з рештою сміття. У разі виникнення будь-яких питань, пов'язаних з використанням батарей звертайтеся в місце їх придбання, або до фахівця, який підібрав вам слуховий апарат.

 

____________________________________________________

Всі статті