Головна −> Технологii
Технологіі

Siemens Hearing Test


приложение для iphone
приложение для iphone Siemens

miniTek Remote App

play

pla siemens

Технологии слуховых аппаратов siemens

Системи обробки звуку Siemens.

 

Історія інновацій Сіменс почалася в 1878 році, коли Вернер фон Сіменс, засновник компанії Сіменс, винайшов спеціальний телефонний ресивер для своєї дружини з втратою слуху. «Фонофор» був запущений в серійне виробництво, прокладаючи шлях іншим інноваціям, які змінили підходи до слухопротезування.

 

З тих пір інженери та науковці компанії, використовуючи всі свої знання і накопичений досвід, продовжують безперервно працювати над інноваційними рішеннями, щоб допомогти людям з порушеннями слуху.

 

У результаті більше 130-ти років роботи компанія Сіменс зарекомендувала себе як технологічний лідер індустрії. Тільки за останні 2 роки, компанією Сіменс було подано вдвічі більше заявок на патент, ніж будь-яким іншим виробником.

 

Технології слухових апаратів Siemens                                    

 

Слухові апарати Сіменс – це сучасні продукти в яких використовуються передові технології, вони зручні, забезпечують чистий звук, а також зводять до мінімуму перешкоди і необхідність в ручному регулюванні. Сіменс приділяє велику увагу дослідженням і розробкам. Сурдологи, фізики та інженери об'єднали напівпровідникові компоненти, а також ноу-хау в області аудіології, щоб створити слухові апарати бездоганної якості.

 

Апарати Сіменс, що використовують адаптивні технології, автоматично налаштовуються відповідно з навколишнім оточенням, забезпечують чітку і комфортну передачу звуку у відповідності до індивідуальних потреб клієнтів. Кожне наступне покоління слухових апаратів – це ще один крок назустріч людям і з вадами слуху.

 

 

 

 

 

Слуховые аппараты Siemens Донецк

 

Best Sound Technology

 

Це комплекс останніх розробок Сіменс в області аудіології.

 

Всі ситеми чітко структуровані, кожній відведена певна роль в процесі обробки звуку.

 

При цьому вони взаємопов'язані і доповнюють один одного забезпечуючи користувача максимально природним і чітким звучанням.

 

Система FeedbackBlocker ™ - 1 *

 

Являє собою нове покоління адаптивно-спрямованих систем придушення зворотного зв'язку. Запатентована SIEMENS технологія, заснована на аналізі фазової модуляції, не тільки постійно аналізує тип виникнення зворотного зв'язку, але й автоматично, приймає рішення про те який спосіб придушення оптимальний у даній ситуації.

 

Система е2е wireless ™ 2.0 - 2 * і система TruEar ™ - 5 *

 

Спереду, ззаду, праворуч, ліворуч. Незалежно від місцезнаходження джерела акустичного сигналу він постійно аналізується і обробляється. Визначення точного місцезнаходження джерела звуків, має ключове значення для природного слухання. За допомогою системи TruEar ™ і бездротової технології e2e другого покоління ми говоримо про новий стандарт локалізації джерел корисного сигналу. Наша революційна технологія TruEar дозволяє апарату відрізняти корисні звуки один від одного, аналізувати їх і складати індивідуальний алгоритм підсилення для кожного корисного сигналу окремо. Ця система функціонує дуже ефективно навіть у тих ситуаціях, коли Ваші співрозмовники знаходяться попереду, ззаду і на значній відстані один від іншого. Ефект постійної синхронізації досягається також використанням бездротової технології е2е. Дана технологія забезпечує функціонування слухових апаратів як єдиної бінауральної системи. Як результат Ви отримуєте ідеальну синхронізацію звуків з усіх боків.

 

Система eWindscreen ™ -3 *

 

На відкритих просторах завдяки системі еWindscreen ™ апарат постійно аналізує вхідні сигнали для виявлення шуму вітру, а потім автоматично налаштовує і обробляє його в необхідному діапазоні для його придушення. Пульти дистанційного yправленіяSiemens ePen-10 * і ProPocket

 

Система SoundSmoothing ™ - 4 *

 

Пом'якшення різких звуків: несподіваний шум, звук розбитого скла, хрускіт паперу або дзвін посуду всі ці звуки можуть дратувати. Система SoundSmoothing ™ автоматично ізолює і пом'якшує небажані звуки, при цьому залишаючи недоторканим мовний сигнал.

Система SoundBrilliance ™ - 6 *

 

У необхідних ситуаціях апарат здатний розширювати свій контрольований частотний діапазон з 7,5 до 25 kHz. Дана система постійно аналізує вхідний сигнал і при необхідності може розширювати зону високих частот для обробки складних акустичних нюансів. Особливо це важливо при роботі з пристроями, що підключаються, через комунікатор ТЕК, при прослуховуванні аудіосигналу або розмові по телефону.

 

Система DataLogging ™ - 7 *

 

DataLogging ™ це блок пам'яті слухового апарату. Він постійно записує інформацію про те, в яких акустичних ситуаціях перебуває пацієнт, які програми для нього краще, який рівень гучності найбільш використовуваний. Всі ці дані фахівець з налаштування може зчитатипід час перенастроювання апарату, і з урахуванням отриманих даних оптимізувати роботу апарату під конкретного пацієнта.

 

Система DataLearning ™ - 8 *

 

DataLearning ™ забезпечує автоматичне підключення тих чи інших програм у залежності від постійно мінливої акустичної ситуації навколо пацієнта. Таким чином, апарат оптимально працює в акустичних ситуаціях які дуже сильно відрізняються одна від одної.

 

Система SoundLearning ™ - 9 *

 

Sound Learning ™ являє собою складний алгоритм навчання який заснований на постійному аналізі навколишнього середовища, досвіді використання окремих програм і аналізі зміни навколишньої акустичної ситуації. Апарат сам може підлаштовуватися під ту чи іншу акустичну ситуацію, відключати або підключати ті чи інші параметри автоматично. Це зводить до мінімуму необхідність ручного регулювання і забезпечує більшефективне використання запрограмованих параметрів.

 

 

 

 

 

 

siemens слуховые аппараты