Головна −> Pure
Серія «Pure»

 Слуховые аппараты Siemens Pure

  Короткий опис, опції:
  •  кількість каналів : 6 / 8 / 12 / 16;
  •  кількість моделей в серії: 4;
  •  ількість систем обробки звуку : від 7 до 14;
  •  кількість програм : 5;
  •  дитяче протезування: Так;
  •  тип: Мікрозавушні;
  •  пульт дистанційного керування : Так;
  •  зарядний пристрій: Так;

 

Потужність Siemens Pure™ Слуховые аппараты Сименс

Незважаючи на мікро-розмір, апарат є досить потужним. Це досягається шляхом використання трьох типів змінних телефонів різної потужності. Крім того пропонується 8 розмірів сполучного корду, що дозволяє адаптувати апарат під будь-які анатомічні особливості.Також ви можете вибрати між відкритим, закритим і індивідуальними вушними вкладишами.

Якість звуку Siemens Pure™
Апарат має прекрасне "природне" звучання. Завдяки аналізу і синхронізації роботи регулятора гучності і мовного процесора, а також використанню двох мікрофонів, досягається прекрасна якість звуку при будь-яких акустичних ситуаціях.
Відмінна, гнучка система налаштування дозволяє забезпечити пацієнта кращою якістю звуку, ніж коли небудь раніше.

Неймовірно витончений
Siemens Pure™ — це надійна гарантія того, що втрата слуху більше не перешкодить вам радіти навколишньому світу. Спроектований для надання максимальної зручності і свободи користувачеві, в Pure ми помістили останні технології, при цьому зберігши компактні розміри.
У Pure впроваджені сучасні технології, які автоматично настроюють параметри слуховогоапарату залежно від навколишньоїобстановки. Будучи спроектованим за останнім словом техніки, Pure повертає вам комфортне, чисте і натуральне сприйняття звуків.

Комфортний звук
Pure використовує новітні цифрові технології обробки звуку. У складних ситуаціях з численними джерелами звуку це дозволяє значно поліпшити комфортнесприйняття звуків.

Натуральний звук

Для надання максимально натурального звучання в Pure поліпшені наступні
характеристики:

Локалізація
Спереду. Ззаду. Ліворуч. Справа. Можливість правильно визначати місцезнаходження джерела звуку є ключовим для натурального
сприйняття. Pure разом з технологією TruEar™ і e2e Wireless™ 2.0 встановлює нові стандарти для поліпшення локалізації звуку. Наша
революційна технологія TruEar стимулює акустичні ефекти вушної раковини і допомагає відрізнити звуки, які виходять ззаду від тих, які виходять спереду. Безпровідна технологія e2e Wireless 2.0 синхронізує обидваваших слухових апарата таким чином, що вони працюють як єдина акустична система, з легкістю визначаючи розташування джерела звуку по усіх напрямах.

Навчання

Наступні можливості, що вносять вклад в натуральне сприйняття звуку - це системи DataLogging і DataLearning, уперше впроваджені в слухових апаратах серії Centra, перших слухових апаратах з можливістю самонавчання. З Pure ми пішли далі, і представили новинку - самонавчальну систему SoundLearning.

2311

Безпровідний зв'язок
Для тих, хто хоче бути постійно на зв'язку з улюбленими аудіо пристроями, ми пропонуємо облаштування безпровідної комунікації TEK, сумісне із слуховими апаратами Pure. TEK підключається до улюблених аудіо пристроїв за допомогою пульта дистанційного керування - Tek Connect. Стильний і потужний, Tek Connect дозволяє здійснювати передачу звуку від вашого мобільного телефону, MP3 плеєра, телевізора або інших аудіо пристроївбезпосередньо в слухові апарати Pure. Тепер ви можете бути частиною вашого мультимедійного світу.

Аксесуары Pure
Опціональний пульт дистанційного керування ProPocket™ дозволяє вам в ручну контролювати усі функції слухового апарату. Він досить малий для того, щоб поміститися в гаманці або кишені, тому ви можете швидко і непомітно регулювати функції слухового апарату. Pure - це слуховий апарат, що перезаряджається, тобто вам не доведеться більше турбуватися про своєчасну заміну батарейок для того, щоб уникнути незручності на важливій зустрічі або вечері. Просто помістіть слухові апарати в стильний, простий у використанні зарядний пристрій, який вміщує в себе до двох апаратів одночасно. Усього лише після п'яти годин заряджання слухові апарати готові до роботи впродовж усього дня. При цьому ви також можете використати в Pure звичайні батарейки для слухових апаратів.

Слуховые апппараты сименс

 

Слуховые аппараты сименс Донецк  Слуховые аппараты сименс Донецк  Слуховые аппараты сименс Донецк 
 Слуховые аппараты сименс Донецк Слуховые аппараты сименс Донецк 

 

 

Слуховые аппараты сименс Донецк