Головна −> Nitro
Серія «Nitro»

Слуховые аппараты Siemesn Nitro


 Короткий опис, опції:
 •  кількість каналів : 12/16;
 •  кількість систем обробки звуку : 11 - 14;
 •  кількість програм : 5;
 •  комп'ютерне налаштування: Так(Connex 6.2.);
 •  дитяче протезування: Так, рекомендується;
 •  пульт дистанційного управления:Да;
 •  зарядний пристрій: Немає;
 •  типи: Завушні, внутрішньовушні

 

Слуховые аппараты Сименс ДонецкNitro SP— новий надпотужний слуховий апарат фірми Siemens з батарейкою 675. Він пропонується в двох гаммах, серія 700 і серія 300, відповідно з 16 і 8 каналами. 

Рівень на виході являється вище 140 дб з посиленням від 86 до 84 дб. Потужність на виході є основною характеристикою з усіма іншими властивостями сімейства Centra CSP, яке Nitro замінить. На новому Connexx 6.3 DataLogging дозволяє закласти в пам'ять особисті дані пацієнта

Nitro 700 SP автоматично коригує рівень гучності і програму користувача завдяки програмам DataLogging і SoundLogging. Nitro SP сумісний з дистанційним управлінням Tek, що дозволить людині з глибокою глухотою користуватися мобільним телефоном Bluetooth. Tek transmitteur дозволяє під'єднуватися до комп'ютера або телевізора, який той, що недочуває може слухати із стереозвучанням. У початковій гаммі Lotus Pro - апарат двоканальний, існує і версія надпотужноа і потужна, призначений для користувачів з втратами слуху від середньої до глибокої. З новою мікросхемою, він замінить слухові апарати Infinity pro . Siemens також представив нові алгоритми для демонстрації, які дозволяють притягнути супроводжуючих з нормальним слухом : імітатор зниження слуху вимовляє слова і фрази згідно з певним рівнем втрати слуху. Інший алгоритм дозволяє пояснити, як працює слуховий апарат, завдяки системі світлових смуг, що зображують посилення і компресію залежно від рівня на вході. Функція Soundsmothin може бути так само віртуально представлена.

 

Слуховые аппараты Сименс ДОнецкСила розбірливості.

Усі слухові апарати серії Nitro грунтовані на новаторській технології Best Sound, тим самим забезпечуючи виняткову зручність і комфорт кожному користувачеві. Speech Focus Дуже часто ми знаходимося в шумних місцях з множиною джерел звуку. У таких випадках люди, у яких є проблеми із слухом, можуть зазнавати труднощі при спілкуванні з конкретною людиною. Щоб не виникало подібних ситуацій, фахівці Siemens розробили технологію Speech Focus(технологія спрямованих мікрофонів). Ця функція дозволяє вашому слуховому апарату виділяти мову тільки з фронтального напряму(від конкретного джерела), пригнічуючи шуми з різних сторін, тим самим підвищуючи розбірливість мови. Feedback Stopper Слухові апарати Nitro обладнані системою пригнічення зворотного зв'язку Feedback Stopper. Це забезпечує найбільш ефективне позбавлення від небажаного "свисту" вашого СА, навіть в найкритичніших ситуаціях. Sound Smoothing Ця революційна система автоматично розпізнає і пом'якшує раптові різкі звуки, що робить використання СА Nitro ще приємнішим і комфортнішим. При цьому якість звуку не знижується і не спотворюється. Sound Balance Ця функція дозволяє автоматично збільшити сприйняття звуків на низьких частотах. Це дає краще розуміння почутого вами, забезпечує потрібну якість звучання і надає звукам, видаваним слуховим апаратом, багатство і повноту Sound Learning 2.0 Особливість функції Sound Learning 2.0 в тому, що слуховий апарат автоматично адаптується до гучності навколишніх звуків і індивідуальних переваг кожного користувача. Ця система допомагає усунути невідповідність між первинними налаштуваннями, які здійснюються фахівцем при підборі апарату і реальним світом звуків.

 

Сила комфорту

Nitro розроблений, щоб зробити сприйняття звуків надзвичайно комфортним навіть при великих втратах. При налаштуванні вашого Nitro, фахівець враховує ваші особисті побажання, ситуації в яких ви його використовуватимете, і час перебування із слуховим апаратом, щоб відкоригувати базовий профіль і створити індивідуальний. Усі Nitro мають ергономічний дизайн, що дозволяє без зайвих зусиль помістити слуховий апарат на вусі. Регулятор гучності і зручні кнопки перемикання програм, дозволяють легко управляти вашим СА. А нові змінні корпуси Nitro захищають мікрофон від попадання пилу, поту і інших забруднень. Nitro поєднує в собі функції, які забезпечують комфортне і природне звучання. Вони працюють інтуїтивно і злагоджено. Це означає, що вам не припаде турбуватися про коригування налаштувань, а лише отримувати задоволення від користування цим апаратом.

 

373Сила комуникаціі

Нові облаштування miniTek і Tek дозволяють через технології Bluetooth по безпровідній мережі передавати сигнал з мобільних телефонів, телевізорів, МР3-плеєрів, і так далі, прямо на ваш слуховий апарат. Ви зможете постійно перебувати в центрі подій за допомогою натиснення однієї кнопки.
Ваше життя стане комфортнішим з безпровідними системами miniTek і Tek, які через Bluetooth з'єднають ваш Nitro з телефонами, щоб ви могли дзвонити і отримати дзвінки прямо через ваш Nitro, без втрати якості звучання.телевізорами і аудіо-програвачами, перетворюючи зміст аудіо потоку на цифровий стереозвук

 

 • Функція дистанційного керування.
 • Облаштування МiniTek і Tek мають невеликі розміри, легко поміщаються в кишені або сумочці, оснащені зручними кнопками для перемикання програм, що дозволяє активно використати їх в різних ситуаціях.
 • Баланс звуку(SoundBalance) дозволяє управляти гучністю сприйняття звуків і мови.
 • Новий miniTek дуже універсальний, оскільки його багатоточкова система роботи позволяє з'єднювати по безпровідному зв'язку ваш Nitro з двома телефонами одночасно: з мобільним і із стаціонарним.

 


 

Слуховые аппараты Сименс Слуховые5 аппараты Сименс 

Слуховые аппараты Siemens Nitro