Головна −> Motion
Серія «Motion»
 Слуховые аппараты siemens Motion BTE CIC(3)


 Короткий опис, опції:
  • кількість каналів : 6 / 8 / 12 / 16;
  • кількість систем обробки звуку : від 7 до 14;
  • декілька типів ріжка;
  • кількість програм : 4;
  • наявність пульта ДУ;
  • внутрішньовушний і завушний тип

 

Слуховые аппараты ДонецкSIEMENS MOTION  — це cлуховой апарат для людей які цінують свій час. Зустрітися, поспілкуватися з друзями. Погуляти декілька годин по парку. Провести ділову зустріч або піти в ресторан. Вчитися. Сходити в кіно або подивитися улюблений фільм будинку. Що б Ви не робили. У будь-якій ситуації Вам допоможе Siemens Motion™. Він зручний, простий в експлуатації, надійний. Ви просто одягніть його і забудьте. Усе інше він зробить сам

 

MOTION використовує складні цифрові методи обробки сигналу для поліпшення комфортності звучання в складних ситуаціях, особливо тих де велика кількість джерел корисної інформації одночасно. MOTION складається з двох серій 500 і 700 з 16 і 12 канальним підсилювачем.

 

 

Система обробки фонового шуму

Одна з найбільших проблем для апарату це відрізнити мову від фонових шумів. MOTION автоматично визначає і зменшує фоновий шум до комфортного рівня, в той самий час оптимально посилюючи мову.

 

Пом'якшення різких звуків
слухвые апараты сиеменс
Несподіваний шум, звук розбитого скла, хрускіт паперу або дзвін посуду усі ці звуки можуть дратувати. Система SoundSmoothing ™ автоматично ізолює і пом'якшує небажані звуки.

 

На відкритих просторах 
Завдяки системі еWindscreen ™ апарат постійно аналізує сигнали, що поступають, для виявлення шуму вітру, а потім автоматично настроює і пригнічує його.

 

Упіймати свист
Система FeedbackBlocker є новим поколінням адаптивно-спрямованих систем пригнічення зворотного зв'язку. Запатентована SIEMENS технологія грунтована на аналізі фазової модуляції, не лише постійно.

 

Самонавчання
Системи Data Logging, Data Learning і Sound Learning забезпечують фіксацію і самонавчання слухового апарату в процесі використання його пацієнтом. Акустичні ситуації в яких буває пацієнт, рівень гучності яким користується пацієнт, програми слухового апарату і багато що інше, фіксується процесором апарату. Ці дані апарат використовує для самоперенастройки, іншими словами прилад індивідуально може настроюватися, при цьому враховуючи усі індивідуальні особливості носіння апарату конкретно узятим пацієнтом.

 

Слід також відмітити, що усі вищеперелічені системи працюють і перемикаються в апараті повністю автоматично.

 

MOTION001Будь на зв'язку з мультимедійним світом.

Разом з набором беcпровідного зв'язку TEK. Якщо вам подобається дивитися телевізор або слухати музику, ви полюбите miniTek™, нашу новітню систему для безпровідної комунікації. Сумісність абсолютно з усіма моделями слухових апаратів Motion 701, 501 і 301, включаючи внутрішньоканальні(CIC) апарати, дозволяє системі miniTek сполучативас з усіма вашими улюбленими аудіопристроями через спеціальний пульт управління Tek Connect і додаткове облаштування Tek Tranmitter(входить в набір). Стильний і потужний, Tek Connect передає аудиосигнали іншихаудіопристроїв безпосередньо у ваш слуховий апарат вашого MP3 плеєpа, телевізора або інших аудіопристроїв безпосередньо у ваш слуховий апарат Motion. Також Tek працює як безпровідна гарнітура з вашим мобільним телефоном за допомогою Bluetooth® технології.

 

MOTION002

 

слуховые аппараты сименс 2
3 4

 

Обзор систем и технологий:

Слуховые аппараты Донецк

слуховые аппараты сименс мотион