Головна −> Life
Серія «Life»
 Слуховые аппараты Siemens Life


 Короткий опис, опції:
  •  кількість каналів : 6 / 8 / 12 / 16;
  •  кількість систем обробки звуку : від 7 до 14;
  •  кількість програм : 5;
  •  наявність пульта ДУ;
  •  завушний і мікрозавушний тип;
  •  LIFE доступний в 3-х версіях LIFE 700, LIFE 500, LIFE 300.
  •  усі модифікації працюють на 312 батареї або на акумуляторі.
  •  усі апарати потужні, призначені для компенсації втрат слуху не менше 110 дБ на високих частотах
 

Слуховые аппараты siemensSIEMENS LIFE Ваш ідеальний помічник і друг. Апарат забезпечує бездоганну якість звуку, в умовах відкритого протезування. При цьому об'єднання таких якостей як мікророзмір корпусу з повною автоматизацією забезпечить бездоганний комфорт при носінні.

Поговоримо про стиль. Відтінок шкіри, колір волосся, навіть ювелірні прикраси усе це може легко поєднуватися з новим слуховим апаратом LIFE. Ексклюзивна колекція кольорів корпусу в з'єднанні з елементарним механізмом заміни, допоможуть вибрати той колір який Вам сьогодні потрібний

Поговоримо про комфорт. Навіть після першого налаштування слуховий апарат подарує Вам прекрасне враження від звучання. Починаючи з перших хвилин носіння Ви забудете, що носите слуховий апарат. Ергономічний дизайн корпусу, його надзвичайна легкість у поєднанні з "відкритим" протезуванням, усе це забезпечить небувалий комфорт при використанні.
Слуховые аппараты сименс Донецк

Поговорим о Вас. Кто из пациентов не хочет вновь ощутить всю палитру звуковых красок. Услышать пение птиц или смех Поговоримо про Вас. Хто з пацієнтів не хоче знову відчути усю палітру звукових фарб. Почути спів птахів або сміх дитини. Послухати улюбленутеле-радіопередачу або поспілкуватися з друзями. Впровадження СМАРТ технологій дозволило забезпечити інтуїтивне сприйняття апаратом усіх нюансів звукового довкілля. Виділити оптимально-корисну інформацію, провести адаптацію звучання під індивідуальну втрату слуху, і забезпечити таким чином найкращі вихідні характеристики для кожного, індивідуально узятого пацієнта

Поговоримо про аксесуари. Ви любите слухати музику, користуєтеся плеєром або програвачем, спілкуєтеся по мобільному телефону. Сприйняття будь-якого акустичного пристрою в приміщенні і на вулиці стало комфортніше завдяки використанню перетворювача ТЕК. Тепер будь-який звук Ви зможете почути з ексклюзивною чистотою і без перешкод.

 

Siemens life