Головна −> Explorer
Серія «Explorer»

 

 Слуховые аппараты Siemens Explorer

  Короткий опис, опціі:
  •  маленький розмір - зручність носіння. Маленький витончений апарат під 13 батарею забезпечує зручність при протезуванні і використанні апарату маленькими пацієнтом.
  •  спеціально розроблений процесор забезпечує прекрасні вихідні характеристики.
  •  нанопокриття корпусу. Це спеціальне напилення забезпечує прекрасну роботу апарату навіть в умовах підвищеної вологості і забруднення.
  •  розширений частотний діапазон. У апараті EXPLORER 500 P збільшений діапазон регульованих частот до 7100 Гц. Це розширення дозволяє дати більше можливостей при налаштуванні слухового апарату дитині.
  •  мовне фокусування процесора. В процесі навчання і дорослішання дитині необхідно не лише слухати мову. Також потрібно сприйняття усіх звуків, що знаходяться навкруги. Спеціальні функціїподавлення шумів дозволяють виділити усі нюанси навколишніх звуків.

 

Перший слуховий апарат який створений для найменших пацієнтів

4Звук, возможность слышать, позволяет развиваться ребенку, позволяет интегрироваться в этот мир. Голос отца и матери. Вот те первые звуки которые слышит ребенок после рождения. Звуки сопровождают ребенка во сне и тогда когда он проснется. Новый EXPLORER - это возможность для детей с проблемами слуха, ощущать всю палитру звуков в этом мире. Почему лед холодный? Почему мяч круглый? Кто из Вас не слышал таких и подобных вопросов от детей? Дети смотрят на окружающих, задают вопросы и получая на них ответы - обучаются.


Розуміючи «особливі» потреби дітей з порушенням слуху, Siemens, розробляючи EXPLORER враховував три основні аспекти:

Безпека. Дитина вчиться сприймати цей світ, також за допомогою речей. Як це працює? Як воно пахне? Як воно на смак? Що там усередині? Усе це стосується і слухового апарату. Проте тепер Ви можете не хвилюватися про це. Siemens зробив EXPLORER настільки безпечним наскільки це можливо.
Слухання. Для розвитку мови потрібний розвиток слухання. Розуміючи це Siemens об'єднали знання медиків і техніків для того, щоб дитина змогла вимовити своє перше в житті слово.
Гнучкість. EXPLORER розвивається разом з Вашою дитиною. Різні системи і функції, які спочатку закладені в слуховий апарат, використовуються і підключаються з часом, відповідно до розвитку дитини і зростання його можливостей.

 3

FeedbackBlockerСлуховые аппараты Сименс
Останнє покоління системи пригнічення зворотного зв'язку. Апарат автоматично розпізнає частоти зворотного зв'язку, відділяє їх від мовного сигналу і непомітно пригнічує. Більше ніякого свисту, тільки чистий звук без перешкод. Повна сумісність з ФМ системамиExplorer 500 P максимально адаптований до використання з ФМ системами, що дуже важливо для навчання дітей, як в дошкільних закладах, так і в школі.Апарат здатний автоматично знаходити ФМ систему, як тільки опиняється в полі її дії. Вам же, залишається, тільки вибрати чи буде Ваша дитина перемикати СА вручну(натисненням на кнопку зміни програм) або апарат автоматично перемикатиметься в необхідний режим.


Регулятор гучності з блокуванням

Діти дуже рухливі і можуть періодично мимоволі чіпляти регулятор гучності, тим самим, збиваючи необхідний рівень гучності.
Для того, що б, цього не відбувалося, ми передбачили можливість блокування регулятора. Встановивши необхідний рівень гучності і заблокувавши регулятор, Ви можете більше не переживати що подібна ситуація повториться знову і знову


Батарейний відсік із захистом від дітей

Батарейний відсік має підвищену стійкість до механічної дії і витримує зусилля, спрямоване на відкриття еквівалентне 3 кілограмам. Це робить слуховий апарат абсолютно не доступним і як наслідок безпечним для дітей.
У той самий час, дорослі з легкістю зможуть відкрити відсік, для заміни елементу живлення розблокувавши захист від дітей.


Нано покриття
Це спеціальне антибактеріальне і антиалиргенна речовина, нанесена тонким шаром при високих температурах на корпус слухового апарату. Воно робить відхід за слуховим апаратом швидким і легким, додатково запобігаючи попаданню, вологи, поту і пилу в слуховий апарат, роблячи його тим самим надійнішим і довговічним.


Кнопка управління
Кнопка перемикання програм/включення-виключення апарату була спеціально розроблена з урахуванням особливостей дитячої поведінки. Коли дитина почне виявляти свій слуховий апарат, вона неминуче приступить до його дослідження, ми у свою чергу зробили так, щоб він не зміг пошкодити цей елемент управління, зробивши його максимально округлим. При допомозі цієї кнопки управління батьки і викладачі легко зможуть перевірити, працює апарат або ні.


Безпечний рожок слухового апарата
Ріжок є одним з самих уразливих елементів будь-кого дитячого СА. Саме по цьому, в СА Сименс, він виготовлений із спеціального надміцного матеріалу Terlux™. Передбачено два розміри - дитячий і відповідно дорослий. Для дитячого варіанту використовується міцніше кріплення, що дозволяє запобігти його відламуванню, що дуже важливо враховуючи ту обставину, що діти вічно усе хочуть спробувати на смак.


Легкий у використанні
Не дивлячись на багату функціональність, цей апарат дуже простий в зверненні, як для дітей, так і для їх батьків/викладачів.

 

Слуховые аппараты СименсСлуховий апарат для дітей повинен поєднувати в собі передові технології для забезпечення найбільш якісного звуку з мініатюрними розмірами для зручності малюка., а ще було б непогано, щоб в цьому апараті було все те, що знадобиться дитині, коли вона підросте 
І в нім є все!!

Апарат підтримує опціональне допоміжне облаштування TekConnect™. При складній акустичній обстановці або просто, коли це необхідно, Ви завжди зможете підключити Ваш СА через вбудований блютуз до інших аудіо пристроїв, включаючи мобільний телефон. Завдяки системі ТЕК сигнал не буде
розсіюватися, а вмить передаватися безпосередньо на Ваші СА!
Система ТЕК дозволяє перемикати програми, контролювати рівень гучності, забезпечуючи оптимальну розбірливість і чіткість мови. А завдяки регулятору SoundBalance Ви зможете додатково збільшити або зменшити гучність у високочастотному діапазоні.

 

Колір

Explorer повністю зорієнтований на дітей. Саме тому, ми пропонуємо Вам вибрати один з 16 кольорів корпусу(у Вашому розпорядженні широкий вибір від тілесного до найяскравіших кольорів).

Декораціі
Сам же корпус може бути додатково декорований різноманітними наклейками мультяшних персонажів, яких ви знайдете в спеціальному блокноті

 

2

Слуховые аппараты Siemens Explorer