Головна −> Aquaris
Серія «Aquaris»

 

 Слуховые аппараты Siemens Aquaris

 Aquaris ™—перший по-справжньому водонепроникний слуховий апарат від Siemens

У нім поєднуються міцний корпус, вражаючий дизайн, вдосконалені технології і передові досягнення. Він дозволяє насолоджуватися усіма звуками, що оточують вас, повною мірою, чим би ви не займалися. Aquaris є ідеальним рішенням для спортсменів і людей тих, що ведуть активний спосіб життя, а також тих користувачів які проводять багато часу у вологих або запилених умовах. Завдяки своїй водовідштовхувальній поверхні, Aquaris являється ультра-мцним і стійким до дії вологи і пилу.

  

Слуховые аппараты сименс

Водонепроникний.

Басейн, душ або злива — апарат Aquaris™ працюватиме у будь-яких умовах. Це стало можливим завдяки тому, що він непросто захищений від вологи, він дійсно повністю водонепроникний. Слуховий апарат Aquaris™ має герметичний корпус і батарейний відсік, усебічно захищений від попадання вологи у всередину слухового апарату. За оцінками організації Protaction Raiting IP
Aquaris™ є найзахищенішим продуктом на ринку(він може провести більше 30 хвилин на глибині більше 1-го метра без ризику ушкоджень).Для тих хто захоплюється водними видами спорту і не лише. Спеціально для Aquaris ™ була розроблена програма прослуховування для водного середовища. Тепер сприйняття звуків буде максимально чітким навіть при знаходженні у воді.Ви зможете, наприклад, відвідувати басейн з друзями і не хвилюватися про свій СА.

 

Догляд за апаратом
Ніяких спеціальних аксесуарів і засобів по доглду за вашим Aquaris™! Все що потрібне - лише протерти СА насухо.

 

04 27 aquaris pic 3(1)(2)Захист від поту та пилу
Апарат має надійну вологостійку поверхню, яка ефективно відштовхує вологу і піт, що робить його ідеальним вибором для спортсменів і людей з активним життям. А спеціальна система захисту від пилу захистить СА від самих менших частинок бруду. Апарат також захищений від корозії, так що вам не доведеться хвилюватися про його сервісне обслуговування.

 

04 27 aquaris pic 4(2)Ударомыцкий.
Більшість СА уразливі при трясінні і падінні з висоти. Але не Aquaris ™. Завдяки спеціальній конструкції і удароміцним матеріалам слуховий апарат Aquaris протиударний, а завдяки спеціальній м'якій(схожою на гуму) поверхні він приємний на дотик, і не піддається ушкодженням і подряпинам. Aquaris™ максимально захищений від механічних ушкоджень. А спеціально розроблене м'яке покриття корпусу дозволяє міцніше зафіксувати СА на вашому вусі. Ви оціните цю перевагу наприклад при грі у великий теніс або футбол. Додатково ви можете використати спеціальне кріплення SportCliрs.  Воно допоможе ще чіткіше зафіксувати ваш апарат на вусі, так що вам не доведеться хвилюватися про його втрату навіть в самих екстремальних ситуаціях..

 

04 27 05 aquaris pic 3(1)Бездротовий св'язок.

Aquaris повністюпоєднаємозбезпровіднимисистемамизв'язку Siemens mini TEКі TEК connect.Підключайтесяпобезпровіднихканалахзв'язкудоджерелзвукунатисненнямоднієїкнопки!
Прощайте дроти.
mini TEКі TEК connect використовуючиканалзв'язку Bluetooth дозволятьвамбезпровіднимчиномпідключитьсядоулюблених пристроїв : комп'ютера, плеєра, телевізора, аудіосистемиіпровестирозмовупомобільномутелефонунавітьвекстремальношумнихумовах. Сигнал безпровідним чином поступить без щонайменших втрат якості на ваші слухові апарати перетворюючи їх на професійні стерео навушники.

 

 

SIEMENS AQUARISВсе що завгодно — від легкої фізичної розминки, до роботи на будівництві.

 

Ніщо не зупинить Aquaris.  Він ефективно захищає від поту, пилу, бруду. Для того, щоб забезпечити Вам слухання у будь-яких ситуаціях. Тоді як більшість слухових апаратів не переносять механічних ушкоджень, Aquaris є фактично протиударним. Це - крайня важлива властивість для слухового апарату яким користується фізично активна людина

 

У відмінності від класичних завушних слухових апаратів Aquaris виготовлений з високоміцної, пружної гуми, амортизуючи будь-які механічні навантаження. За допомогою спеціального ергономічного корпусу Вам не варто побоюватися його втрати, оскільки він фактично(приклеюється) до раковини.

 

Sport Clip.
Задопомогоюспеціальногофіксатора Sport Clip. апаратможебутинадійнозафіксованийнавушнійраковиніприекстранагрузках. При грі у футбол, баскетбол, навіть на марафонських дистанціях Ви завжди будете упевнені у вашому Siemens Aquaris.

 

Aquaris — ідеальне рішення для людей хто проводить багато часу у вологих і запорошених умовах. До таких людей відносяться: Робітники-будівельники, спортсмени, працівники фізичної праці. Завдяки спеціальному корпусу Aquaris максимально стійкий навіть до найсильніших потовиділень. Він повністю захищений від корозії. Ви можете повністю забути про проблеми ремонту і насолоджуватися життям в усіх її аспектах.

 

Обзор систем и технологій:

Слуховые аппараты сименс Донецк