Головна −> Аксесуари
Аксесуари

Слуховые аппараты сименс Донецк

Життя із стерео ефектом. Система e2e.

    Нова розробка компанії Сіменс. Ні для кого не секрет, що при сприйняттірізних акустичних пристроїв через слуховий апарат, не завжди досягається оптимальне звучання. У зв'язку з цим компанія Сіменс розробила спеціальний пульт - перетворювач. Для тих, хто користується різними акустичними пристроями(радіо, телефон, магнітофон, телевізор і так далі) Апарат може підтримувати технологію TEK. Спеціальний пульт сприймає сигнал від будь-якого акустичного пристрою, перетворює і передає за допомогою безпровідного зв'язку на слуховий апарат. Апарат сприймає звук і по введеному алгоритму перетворюєйого відповідно до потреб пацієнта. Таким чином пацієнт може прекрасно чути музику, теле і відеопредачі, слухати новини або улюблені записи.


Слуховые аппараты сименс купить в Донецке

ТІК передавач

Цей пристрій здатний працювати навіть з приладами у яких немає власного джерела Bluetooth сигналу. Для цього був розроблений і випущений спеціальний перетворювач, який підключається, наприклад до телевізора, перетворить звук в Bluetooth сигнал, роблячи його таким чином доступним для обробки і використанням з системою ТЕК. Для того, щоб звук потрапляв в слуховий апарат, апарат має бути забезпечений системою взаємозв'язку e2e wireless 2.0. ТЕК поєднаємо з апаратами PURE, MOTION, LIFE..

 

 

Дистанційний пульт з можливістю прочитувати і програмувати слуховий апарат.

 

Слуховые аппараты Донецк

Можливості пульта :

  • Показує заряд батареї в слуховому апараті.
  • Дає можливість змінити рівень гучності в слухових апаратах бінауральний.
  • Дає можливість перемикати акустичні програми.
  • Дає можливість не лише програмувати слуховий апарат але і прочитувати існуючі налаштування із слухового апарату.
  • Пульт може працювати з апаратами які забезпечені системою бінаурального взаємозв'язку e2e wireless або e2e wireless 2.0

 

 

ePocket сумісний з апаратами CIELO, ARTIS, ACURIS, CENTRA.

 

ProPocket сумісний з апаратами VIBE, EXPLORER, PURE, MOTION.

 

LIFEePen пульт незвичайної форми зроблений у виді авторучки сумісний з апаратами PURE, M OTION, LIFE.

Слуховые аппараты Донецк